Kurz prodlužování řas

Kurz Lash Specialist - technika 1:1 (řasa na řasu)

Kurzy pro začátečníky v oboru prodlužování řas

Kurz prodlužovámí Řas

Jednodenní kurz prodlužování řas JB Cosmetics byl sestaven kvalifikovanými a zkušenými školiteli prodlužování řas v USA, na základě bohatých zkušeností a praxe.

Školíme maximálně 2 zájemkyně v jeden den - jen tak Vám můžeme věnovat maximální pozornost jak během teoretické, tak během praktické části. Každá školená má svou modelku, nepracujete na sobě navzájem! (Z pozice figurantky - tj. ležící se zavřenýma očima - se nic nedozvíte..)

Během kurzu prodlužování řas používáme pouze náš materiál. Váše Startovací sada zůstane kompletní.

Naučíme Vás mj. techniku prodlužování řas pro ten nejpřirozenější look - žádné viditelné spoje, žádné řasy extrémní délky a tloušťky, které poškozují vlastní řasy klientky.

Kurz prodlužování řas probíhá celý den (cca 8 hodin), možnost prodloužení i na 2 dny. Pokud Vám nevyhovují termíny uvedené na našich webových stránkách, není problém se domluvit individuálně.

Školíme i v anglickém jazyce / WE DO LASH & BROW TRAININGS IN ENGLISH AS WELL.

Kurzy prodlužování řas JB Cosmetics

Teoretická část

Kurz Prodlužování řas začíná v 9hod a v první části vyučujeme teorii. Postupujeme dle obsáhlého JB manuálu (který si odnášíte samozřejmě s sebou) a objasňujeme tajemství délky, síly, barvy a tvaru jednotlivých řas, druhy designu atd.

Probíráme rovnež stavbu, anatomii a fyziologie vlasů, zásady hygieny a bezpečnosti, nejčastější otázky a řešení problémů, jak má probíhat konzultace a proč, marketingové typy a strategie, neopomeneme probrat finanční stránku této služby, zásadní pravidla prodlužování řas, které nesmí být porušeny a mnoho dalších, důležitých věcí.

Bohužel se stává realitou, že neproškolené či kosmetičky "proškolené" tím, že shlédnou DVD a praktikují prodlužování řas, mohou zásadně poničit vlastní řasy klientky! Proto klademe na teoretickou část takový důraz.

Praktická část

Poté přecházíme k praktické části kurzu prodlužování řas, kdy začíná výuka na Vaší figurantce. Pokud tedy není Vaše modelka s Vámi od začátku kurzu prodlužování řas, kolem 11. hodiny by měla být připravena u nás ve Studiu.

Praktická část končí kolem 16:30 hod, zbylý čas věnujeme představení produktů firmy JB Cosmetics pro Vás (k aplikaci) i pro Vaše klientky (k péči poté) a samozřejmě zodpovězení Vašich případných dotazů.

Podmínky

Oficiální konec kurzu prodlužování řas je v 17 hodin. Pokud ovšem potřebujete posunout začátek či konec školení, jsme velmi flexibilní. Školíme maximálně dvě zájemkyně v jeden den! Jen tak Vám můžeme věnovat maximální pozornost, jak během teorie tak praxe.

Každá školená má svou modelku. Po celou dobu školení je podáváno občerstvení pro Vás i Vaši figurantku - s sebou tedy nevozte nic kromě trpělivosti, dobré nálady a chuti učit se nové věci! :)

Certifikát

Na základě finálního zhodnocení Vaší práce během školení obdržíte ORIGINÁL JB certifikátu z USA - který je celosvětově platný! Tento certifikát vystavujeme my, výhradní zástupci firmy JB Cosmetics pro ČR a SR.

Marketing

Kurzy prodlužování řas

Řídíme se stejným heslem jako mateřská firma - Your Success is Our Success - tedy Váš úspěch je náš úspěch. Proto je pro nás samozřejmostí poskytnout Vám veškeré marketingové materiály a dokumenty (i v elektronické podobě), stejně tak jako uvedení v našem adresáři vyškolených kosmetiček na našich stránkách - aby si Vás klientky mohly lépe a snadněji najít.

Cílem nás všech by měla být bezchybná aplikace, která v žádném případě neponičí vlastní řasy klientky!

Termíny kurzů

Z důvodu zvýšeného zájmu o náš kurz prodlužování řas jsou oficiálně stanoveny jako školící dny PÁTKY a NEDĚLE. Pokud chcete znát aktuální volné termíny nebo Vám vyhovuje spíše jiný den, kontaktujte nás.

Ceny kurzu prodlužování řas

Aktuální cenová nabídka školení a startovacích sad je uvedena na stránkách našeho e-shopu. Pro zobrazení velkoobchodních cen je potřeba se zaregistrovat

O nás

Kurz prodlužování řas Praha

Training Studio JB Cosmetics najdete na adrese Slezská 66, Praha 3. Odborná školitelka s praxí na stovkách klientů byla certifikována přímo mateřskou firmou JB COSMETICS v USA. Možnost školení i v anglickém jazyce.

Iva KATONA
JB Eyelash Extensions Professional Trainer
Mobil: +420  774 602 975
E-mail: info@jbcosmetics.cz

Prodlužování řas Prodlužování řas fotky Prodlužování řas JB Cosmetics, Lashfood Kurz prodlužování řas, školení prodlužování řas